imgDefault
رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

36 24-دی-1399
رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 
رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

یکی از محبوب ترین رستوران های جزیره کیش رستوران نهنگ سفید است. با تور جین همراه باشید تا این رستوران را به شما معرفی کنیم.

جزیره کیش

جزیره کیش یکی از توریستی ترین مکان های کشور ما می باشد که توجه جهانگردان مختلف را به خود جلب کرده است. جزیره کیش از شمال به سرزمین پیوسته ایران، از شرق به تنگه هرمز، از جنوب به کشور امارات متحده عربی و از غرب به کشورهای بحرین و عربستان منتهی می‌شود.سالانه به‌طور متوسط، بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار گردشگر از این جزیره بازدید می‌کنند.

در این جزیره علاوه بر جاذبه های گردشگری بی نظیر، رستوران های بی نظیری هم چون نهنگ سفید وجود دارد که همانطور که از نامش پیدا است این رستوران به شکل یک نهنگ و بسیار زیبا طراحی شده است و سبب جذب گردشگران به سمت خود می شود .

رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

رستوران نهنگ سفید کیش در جوار سواحل زیبای خلیج فارس واقع شده و چشم اندازی بی نظیر از آن را به نمایش می گذارد که گردشگران تور کیش با تماشای آن مسحور می شوند.
این رستوران به شکل نهنگ سفید ساخته شده است و قرار گرفتن آن در ساحل خلیج نمای زیبایی را ایجاد کرده است. 

رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

معماری رستوران نهنگ سفید

این رستوران دو طبقه دارد. یک قسمت در داخل خود نهنگ است و دیگری روی سقف نهنگ است. اگر قسمت بالا را انتخاب کنید چون روباز است می توانید از منظره دریا هم استفاده کنید.رستوران نهنگ سفید یکی از رستوران های موزیک دار در جزیره کیش میباشد که در نوار ساحلی و پشت بازار مریم قرار گرفته است و تنها چند دقیقه تا اسکله فاصله دارد.

رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

منو رستوران نهنگ سفید

این رستوران به طور کلی غذاهای دریایی بسیار خوشمزه ای را طبخ و ارائه می کند و بسیار مناسب علاقه مندان به غذاهای دریایی می باشد. و با سرو انواع غذاهای دریایی ،فرنگی و ایرانی آماده پذیرایی از مسافران می باشد .
منو رستوران نهنگ سفید کیش بیشتر غذاهای دریایی از جمله کوسه کباب ،قلیه ماهی و میگو پفکی جای گرفته است .
فضای زیبا و لوکس رستوران باعث محبوبیت آن شده و شما می توانید در این مکان نشسته و از انواع غذاهای دریایی محللی و بین المللی که بسیار خوش طعم نیز هستند، نوش جان کنید. غذاهای خوشمزه ای که در منوی رستوران نهنگ سفید کیش وجود دارد، با تزئینی بسیار زیبا در اختیار میهمانان قرار می گیرد .

رستوران نهنگ سفید جزیره کیش 

اگرچه قیمت غذا در رستوران نهنگ سفید کیش گران است اما ارزش رفتن را دارد .چنانچه قصد رفتن به این رستوران را دارید ، نگران اقامت خود نباشید زیرا هتل فارابی تا این رستوان تنها ۵ دقیقه فاصله دارد. 
پس با یکبار رفتن به این رستوران مشتری دائمی آن شوید زیرا طعم غذاهای رستوران نهنگ سفید بسیار خوشمزه و دلچسب است .

مسیر دسترسی 

آدرس رستوران نهنگ سفید کیش : کیش – پشت بازار مریم – نوار ساحلی
تلفن رستوران نهنگ سفید کیش : ۰۷۶۴۷۶۹۳۷۵۴


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط