imgDefault
‌پارک آبی اوشن جزیره کیش

‌پارک آبی اوشن جزیره کیش

27 01-بهمن-1399
‌پارک آبی اوشن جزیره کیش
‌پارک آبی اوشن جزیره کیش

‌پارک آبی اوشن جزیره کیش یکی از منحصر به‌فردترین پارک‌های آبی حاشیه‌ی خلیج فارس و خاور میانه، با ایجاد فضایی وسیع و به‌یاد ماندنی یکی از مقصدهای گردشگری اصلی و مهم جزیره‌ی زیبای کیش به شمار می‌رود. با تور جین همراه باشید تا این پارک آبی را به شما معرفی کنیم.

‌پارک آبی اوشن جزیره کیش

این پارک آبی به مساحت ۵٬۶ هکتار در جزیره کیش قرار دارد. این ‌پارک آبی، اولین تم‌پارک آبی ایران و همچنین اولین پارک آبی روباز ایران است و بر اساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است. 
پارک آبی اوشن در زمستان سال۱۳۹۵ افتتاح شد و دارای ۱۳ راید، ۴ استخر شنا و یک مرکز تخصصی ماساژ و اسپا، بعلاوه دو رستوران, چهار نوشیدنی فروشی و دو منطقه خرید است.

‌پارک آبی اوشن

داستان راز قلعه خورشید

داستان تم پارک آبی اوشن بر اساس ماجرای گروهی از دزدان دریایی است که به جزیره ای حمله می‌کنند. دزدان دریایی به رهبری کاپیتان سایان، برای دست یافتن به قرص خورشید و حکمرانی بر دریا به قلعه خورشید حمله می کنند و آن را تصرف می کنند. سه برادربه نام پولاد،ماهان وباشوکه ازساکنان قلعه خورشیدهستندتصمیم می گیرندبادزدان دریایی مبارزه کنند و قلعه خورشید را باز پس بگیرند.

‌پارک آبی اوشن

امکانات پارک آبی اوشن

در محوطه‌یاوشن چند رستوران ونوشیدنی فروشی،مرکزخریدواسپا وجود دارد. این مکانهاانواع فست فود و نوشیدنی، سوغاتی و لوازم و وسایل شنا ارائه می کنند. یکی از ویژگی های اوشن، در کنار روباز بودن، این است که روزهای مخصوصی رابه زنان اختصاص داده است تا از محیط وجاذبه ها ی پارک استفاده کنند و حمام آفتاب بگیرند. تم پارک آبی اوشن همچنین دارای دو راید ۲۴ متری پیچالوپ و آدرنالین است که از جمله بلندترین رایدهای منطقه خاور میانه‌اند.

راید های آرام

این رایدها و استخرها برای ایجاد محیطی آرام و مفرح در کنار رایدهای پرهیجان طرحی شده اند:
استخرموج سونامی ، راشین‌ریور(رودخانه ۵۵۰ متری) ،استخردینگو ، راید برکو(مخصوص کودکان) ، راید چالاب (مخصوص کودکان) ، استخر آبان ، جکوزی رابو ، استخر آبتین

راید های تند وسریع 

این دسته از رایدها تند و سریع و هیجانی هستند و باعث بالارفتن میزان آدرنالین در بدن می‌شوند:
موجاب ، رالی‌راید ، آناکوندا ، دینگل ، گرداب ، مارپیچ

راید های هولناک پیچالوپ وآدرنالین

این رایدها میزان ادرنالین بدن را به حداکثر می‌رسانند و با ۲۴ متر ارتفاع از مرتفع‌ترین رایدهای سقوط آزاد منطقه خاورمیانه هستند

غذا و نوشیدنی

دو رستوران تم شده و چهار دکه فروش نوشیدنی‌های سرد در محوطه پارک وجود دارد. زامبو زیمبو ساندویچ های ویژه سرد و گرم ارائه می کند که برای میان وعده مناسب هستند و چیکو رستوران اصلی پارک آبی است که سالاد، پیش غذا، پیتزا و مرغ سوخاری ارائه می کند. همچنین مهمانان می توانند در نوشاک، فروتیلا، کافیسا و کافه جتسمینا انواع نوشیدنی های سرد را تهیه کنند.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط