imgDefault
پارک ساحلی دامون جزیزه کیش

پارک ساحلی دامون جزیزه کیش

70 12-آذر-1399
پارک ساحلی دامون جزیزه کیش
پارک ساحلی دامون جزیزه کیش

جزیره زیبای کیش یکی از جزایر جنوبی ایران است که یک منطقه آزاد به حساب می آید این جزیره زیبا امکانات تفریحی زیادی را برای گردشگرانی که سالانه به این جزیره زیبا می روند ، فراهم کرده است. که یکی از این امکانات و جاهای دیدنی کیش پارک ساحلی دامون است که یکی از چهار پارک معروف کیش است که نباید فرصت بازدید از این جای دیدنی را ازدست داد . با تور جین همراه باشید تا این مکان زیبا را به شما معرفی کنیم.

ساحل دامون

پارک ساحلی دامون جزیزه کیش

ساحل دامون یکی از زیباترین ساحل‌های جزیره کیش است که چشم‌انداز خاصی دارد.پارک ساحلی دامون در شمال جزیره و در نزدیکی بازار دامون قرار گرفته است. در این ساحل، هتل‌هایی برای اقامت مسافران ساخته شده‌اند. این هتل‌ها چشم‌انداز دریای نیلگون خلیج فارس را به چشمانتان تقدیم می‌کنند و هر کس مسافر این هتل‌ها باشد، می‌تواند زیبایی دریا را از پنجره اتاقش تماشا کند.

زمانی که برای اولین بار وارد پارک دامون می‌شوید اول از همه درخت‌های سرسبز نخل به چشم می‌خورند که اطراف ساحل را فرا گرفته‌ است. سکوت حکم‌فرما بر این ساحل را با هیچ چیز دیگری نمی‌توان عوض کرد. آرامش این ساحل برای گردشگران بی‌نظیر است و هر گردشگری به آنجا می‌رود، دوست دارد دوباره به این ساحل زیبا برود.پارک ساحلی دامون علاوه بر امکانات معمول، هتل و پاساژ نیز دارد و گردشگران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.کمی جلوتر از فضای پارک، در وسط درخت‌های نخل و در فضایی سرسبز، خرگوش‌های زیبا و بازیگوش دیده می‌شوند که لابه‌لای تیغ‌های درخت و گل‌های زیبا پنهان شده‌اند.اگر برای خرگوش‌ها غذا ببرید، به شما نزدیک‌تر می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را نوازش کنید. نوازش‌کردن خرگوش‌ها حس خیلی خوبی است که نمی‌شود آن را با هیچ چیز دیگری مقایسه کرد. در وسط پارک پلی چوبی نصب شده است که دوست دارید همان لحظه رویش بایستید و عکس بیندازید.

ساحل ماسه ای دامون 

قدم‌زدن در ساحل ماسه‌ای دامون و تماشای ماهی‌های داخل دریا و دیدن لاک‌پشت‌های داخل آب که در جهت‌های مختلف حرکت می‌کنند، از سرگرمی‌های خاصی است که هر گردشگری می‌تواند تجربه‌اش کند. کنار ساحل آلاچیق‌های درختی زیبایی گذاشته شده است که می‌توانید ساعت‌ها به‌دور از هر غم و غصه‌ای آنجا بنشینید و دریای نیلگون خلیج فارس را تماشا کنید.هر پارک ساحلی‌ای امکانات مخصوص به خودش را دارد. پارک ساحلی دامون علاوه بر امکانات معمول، هتل و پاساژ نیز دارد و گردشگران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

امکانات ساحل دامون

این ساحل زیبا دارای امکانات بسیاری است از جمله زمین بازی برای کودکان، دوچرخه و موتور، تفریح‌های آبی مانند پاراسل، فلای بورد، جت اسکی، قایق‌سواری و ماهیگیری اوقاتی خوش را برای گردشگران رقم می‌زنند و باعث می‌شوند خاطره‌ای خوب را همراه خود ببرند.
یکی دیگر از سرگرمی‌های هیجان‌انگیز این ساحل، دوچرخه‌سواری و موتورسواری در مسیر دوچرخه‌سواری است. موتورهای کیش کاملا برقی هستند و راندن آن‌ها خیلی آسان است. این موتورها هیچ صدایی از خودشان تولید نمی‌کنند. و یکی از جذابیت‌های کیش، آزادبودن موتورسواری برای خانم‌هاست.

نکته مهم درباره استفاده از این وسایل تفریحی، آموزش‌دیدن گردشگران قبل از استفاده از آن‌هاست. برای استفاده از فلای بورد و پاراسل، مربی حتما به شما آموزش می‌دهد و این موضوع باعث می‌شود که ترستان بریزد.معروف‌بودن ساحل دامون بیشتر به‌خاطر پیست اسکی روی یخ (آیس رینگ) و شبیه‌ساز پرواز دامون است. این امکانات گردشگران زیادی را به این ساحل جذب کرده‌اند.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط
نظر خود را ثبت کنید

برای ثبت نظر لازم است که وارد حساب کاربریتان شوید ، برای ورود کلیک کنید