imgDefault
قلعه وحشت جزیره کیش

قلعه وحشت جزیره کیش

46 01-دی-1399
قلعه وحشت جزیره کیش
قلعه وحشت جزیره کیش

قلعه وحشت اولین قلعه وحشت کیش در ایران است که به تازگی شروع به کار کرده است. با تور جین همراه شوید تا این قلعه وحشت را به شما معرفی کنیم.

قلعه وحشت

قلعه وحشت جزیره کیش

قلعه وحشت کیش یک کلبه چندصد متری در جزیره کیش است که حالا تبدیل به یک مکان مهیج و جذاب برای عده ای شده که دوست دارند هیجان و ترس را با تمام وجودشان احساس کنند.
تمام کسانی که به کیش سفر می کند کمتر پیش میاید که سری به قلعه وحشت نزنند یکی از جدید ترین مراکز تفریحی کیش است که تونسته تمام بازدید کننده هاراضی نگه دارد. 
که روزی نزدیک به ۱۰۰ نفر توی صف می ایستند و بلیط تهیه می کنند .

قلعه وحشت

فضای داخلی قلعه وحشت جزیره کیش

البته زیاد جالب نیست که ما همه‌ی اتفاقاتی را که داخل قلعه وحشت رخ می دهد برای شما تعریف کنیم چون که از جذابیت آن کم می‌شود.
اما ابتدا که وارد می شوید با فضای کاملا تاریک روبه ‌رو می‌شوید به طوری که تعدادی از افراد در همان ابتدا انصراف می دهند. پس از ورود به قعه وحشت یک فرد به عنوان لیدر برای شما باید ها و نباید ها را توضیح می دهد. 
پس از عبور از مسیر پیچ در پیچ و تاریک و تجربه کردن ترس به وسیله چیزهایی که در آنجا وجود دارد با اره برقی دنبال شما می کنند و شما باید مسیر خروجی را پیدا کنید. توجه داشته باشید که مسیر را اشتباه نروید که کار برای شما سخت می شود.

قلعه وحشت

لازم به ذکر است که عکاس هایی در داخل قلعه وحشت از شما عکس می گیرند و شما می توانید بعد از خارج شدن عکس خود را با پرداخت مبلغی تحویل بگیرید .
در مقایسه با دیگر تفریحات کیش، قلعه وحشت قیمت مناسب تری دارد به طوری که برای ورود به آن صف های طولانی تشکیل می‌دهند پس اگر قصد سفر به کیش را دارید قلعه وحشت کیش را در لیست مکان های تفریحی خود قرار بدهید.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط