imgDefault
رستوران کوه نور در جزیره کیش 

رستوران کوه نور در جزیره کیش 

44 22-دی-1399
رستوران کوه نور در جزیره کیش 
رستوران کوه نور در جزیره کیش 

رستوران کوه نور کیش یکی از زیباترین رستوران های جزیره زیبای کیش با ظرفیت ۱۰۰ نفر می باشد. با تور جین همراه باشید تا این رستوران جالب را به شما معرفی کنیم.

رستوران کوه نور در جزیره کیش 

این رستوران زیبا در داخل یک کوه عظیم فضای بزرگی شامل مجموعه رستوران کوه نور به وسعت بیش از ۶۰۰ مترمربع با تجهیزات کامل جهت برپایی سمینارها و میهمانی‌های بزرگ ساخته شده و در طبقه فوقانی نیز کافی‌شاپ با چشم‌اندازی خیره ‌کننده از جزیره کیش به وسعت ۱۲۰ مترمربع عظمت این کوه استثنایی را تکمیل می‌کند.

رستوران کوه نور

فضای داخلی رستوران کوه نور 

بعد از ورود به رستوران دکور داخلی آن که از سنگ و صخره است خیلی جذاب است. وجود تخته سنگهای بزرگ،نقش برجسته های اسطوره‌ای و اشعار کهن این رستوران را به یکی از جالب ترین جاذبه های کیش تبدیل کرده است.
رستوران کوه نور در محیطی گسترده با صندلی هایی حصیری شکل که فضای این رستوران را زیباتر کرده است. همچنین در گوشه ای از رستوران جایگاهی مخصوص پیانو در نظر گرفته شده است که در ساعاتی مشخص، فردی به نواختن موسیقی می پردازد و فضای رستوران را تلطیف میکند.
ظرفیت داخلی این رستوران در حدود ۱۰۰ نفر است، وسعت این رستوران حدودا ۶۰۰ متر است که با محیط استثنائی که دارد و سرویس دهی عالی همواره پاسخگوی میهمانان زیادی است.رستوران کوه نور یکی از رستوران های مدرن و کاملا گران جزیره کیش است. پس در این رستوران انتظار غذای ارزان را نداشته باشید.

رستوران کوه نور

نمای بیرونی رستوران کوه نور

موسیقی زنده، فضا و دکوراسیون زیبا و خدمات عالی از امتیازات این رستوران است.نمای بیرونی این رستوران به خصوص در شب خیلی زیبا و منحصر بفرد است. از بیرون که به این رستوران نگاه می کنید حالت صخره ای دارد و با نورپردازی زیبایی که دارد در شب کاملا منحصر بفرد است.علاوه بر این از بالای صخره آبی به سمت پایین در جریان است که وجود این آبشار به همراه درختان و گل های زیبایی که در اطراف آن وجود دارد زیبایی محیط را دو چندان کرده است.

رستوران کوه نور

امکانات رستوران کوه نور

رستوران کوه نور امکانات و خدمات خوب و حرفه ای را برای گردشگران تدارک دیده است. از جمله امکانات این رستوران می توان به سالاد بار، دستگاه پوز و پخش موسیقی زنده اشاره کرد.همچنین امکانات و تجهیزات فوق العاده ای برای برپایی جشن ها را امکان پذیر می کند.همچنین در طبقه ی بالای رستوران، کافی شاپی بزرگ به وسعت ۱۲۰ متر قرار دارد که شما در این کافی شاپ نمایی زیبا از جزیره کیش را خواهید دید.
اجرای موزیک زنده هر شب از ساعت ۸ تا ۱۱ توسط خواننده های مطرح جنوبی و ساز و آلات مخصوص جزیره برگزار می گردد.در فضای باز رستوران میزها و صندلی هایی در نظر گرفته شده و میهمانان می توانند در طبیعت پر دار و درخت و در کنار گل های زیبا، به میل کردن نوشیدنی و مشاهده ی مناظر اطراف بپردازند.در هنگام ورود به سالن در صورت رزرو قبلی، میز شما بنا به درخواست شما مشخص بوده و توسط کارکنان تشریفات داخل سالن به سمت میز خود راهنمایی می شوید.چنانچه میهمانان بدون رزرو قبلی به رستوران مراجعه کنند، بهترین میز ممکن در اختیارشان قرار می گیرد.

رستوران کوه نور

مسیر دسترسی به رستوران کوه نور

آدرس: کیش – میدان امیر کبیر، رستوران کوه نور

درب های این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به روی گردشگران باز است.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط