imgDefault
تور استانبول به تهران

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور استانبول به تهران 

 

قیمت تورهای استانبول به تهران چقدر است؟ مناسب ترین نرخ تورهای مسافرتی تهران از استانبول را چطور پیدا کنیم؟


این دو سوال بالا دغدغه  بسیاری از شهروندان  استانبول ی است که قصد سفر به تهران را دارند. با کمی سرچ و جستجو در دنیای اینترنت شما متوجه خواهید شد که قیمت تور از مسیر استانبول تهران در نرخ های مختلفی است. همین عدم آگاهی از علت این تفاوت نرخ ها در قیمت بلیط تورهای تهران از استانبول باعث عدم تصمیم در خرید می شود.


شما از ما بهترین ها را خواستید:
گردشگران استانبول ی تمایل دارند تا در هنگام تصمیم گیری در مورد سفر شان به تهران در مورد رزرو تورشان آگاه باشند. از این رو تورجین را تا انتهای سفرتان در کنار خود بدانید. آرزوی ما سفری بیاد ماندنی و خوش برای تمام استانبول ی های خون گرم و دوست داشتنی است. تا انتهای این مطلب با ما باشید.

 

مناسب ترین تور های مسافرتی:

جین در لغت یعنی 6 عدد از یک چیز، تور جین قصد دارد در ادامه 6 تور پر طرفدار و پرتقاضا را برایتان معرفی کند. هرکدام از این تورهای تهران از استانبول با توجه به خدماتی که در اختیار شما قرار میدهند دسته بندی میشوند. شهروندان استانبول ی با توجه به شرایط و خواسته های خود میتوانند تور مناسب استانبول تهران خود را انتخاب کنند. شما عزیزان میتوانید ارزانترین تور استانبول به تهران، لوکس ترین تور تهران از استانبول و با کیفیت ترین ها را در تورجین جستجو و انتخاب کنید.

 

هوایی:

سفر هوایی راحت و سریع است. تور استانبول به تهران هوایی برای آن دسته از استانبول ی های که زمان کمتری برای سفر دارند بسیار انتخاب خوبی است. شما با انتخاب تور هوایی استانبول تهران بدون خستگی فقط در عرض چندین دقیقه به تهران میرسید. قیمت تور هوایی تهران از استانبول نسبت به دیگر تورهای تهران گران تر است. اما اگر در زمان مناسب و در ایام خلوت سال که تقاضا برای سفر به تهران کم است.
تور هوایی تهران از استانبول لحظه آخری یا چارتری را رزرو کنید، یک تور هوایی استانبول تهران ارزان را انگار برای سفرتان انتخاب کرده اید.

 

قطار:

قطار یکی از ایمن ترین وسایل نقلیه است. تور استانبول به تهران​​​​​​​ با قطار در بین خانواده ها بسیار محبوب است. در انتخاب تور تهران از استانبول با قطار تمام اعضایی خانواده به یک میزان از سفرشان لذت میبرند. دیگر نیاز به رانندگی طولانی نیست. علاوه بر اینکه زیبایی های جاده ای حفظ می شود ایمنی سفرتان هم تضمین میشود. قیمت تور استانبول تهران با قطار نسبت به سفر هوایی ارزانتر است اما ارزانترین تور زمینی استانبول به تهران نیست.

 

اتوبوس:

سفر جاده ای بیشتر مناسب برای تورهای ارزان تهران از استانبول با اتوبوس است. اولین دلیل برای انتخاب تور استانبول به تهران با اتوبوس قیمت ارزان تر این تور است.  تور استانبول تهران با اتوبوس مخصوص سفر های گروهی است. حتما در ایام مدرسه اردو های  گروهی را تجربه کرده اید. سفر با اتوبوس یک سفر شاد و پر از هیجان است. 

 

لحظه آخری:

تور لحظه آخری استانبول به تهران​​​​​​​ مناسب برای چه کسانی است؟. برای آن دسته از استانبول ی های که نیازمند برنامه ریزی خاص و زمان طولانی برای آمادگی برای سفر نیستند. تور تهران از استانبول لحظه آخری همینطور که از اسمش پیداست در دقیقه 90 اتفاق می افتد. تور لحظه آخری به مقصد تهران در واقع تور استانبول تهران چارتری است که تا آخرین ساعات و روزها کامل نشده است. قیمت تور استانبول به تهران لحظه آخر گاها تا 50 درصد ارزان تر از تور های دیگر تهران است.

 

نوروزی:

استانبول ی ها همیشه خوش سفر بوده اند و هستند. با فرارسیدن سال نو برنامه ریزی های سفر چیده میشود. یکی از پرتقاضا ترین آنها تور استانبول به تهران​​​​​​​ نوروزی است. همانطور که گفته شد تور در نوروز بسیار پر تقاضا است. ازاین رو قیمت تور تهران از استانبول​​​​​​​ نوروز در اوج خود بسر خواهد برد. در تعطیلات سال نو شما نمیتوانید توقع آن را داشته باشید که ارزانترین تور استانبول تهران را بتوانید رزرو کنید.
با رزرو بلیط تور استانبول تهران نوروزی فقط در فکر لذت بردن از تعطیلات سال نو در کنار خانواده باشید.سفر ارزان را در زمان دیگر باید جستجو کنید.

 

هتل های با کیفیت :

درتور یکی از اساسی ترین و مهمترین گزینه های سفر محل اقامت مناسب است. این نکته را همیشه در ذهن داشته باشید. در محل اقامتتان باید احساس رضایت و آرامش داشته باشید.

 

ارزانترین هتل و اقامتگاه های تهران:

هزینه اقامت در سفر بسیار با اهمیت است. در صورتی که خواستار یک تور ارزان استانبول به تهران هستید باید قیمت مناسبی برای اقامتتان بپردازید. اقامتگاه های مناسب علاوه بر هتل میتواند شامل هتل آپارتمان، مهمانپذیر یا مجتمع باشد. گاها پیش آمده است که یک هتل 3 ستاره حس حال بهتری از یک هتل 4ستاره در تور تهران از استانبول 3شب و 4روز داشته است. پس حتما ستاره ها نمی توانند ملاک اصلی باشند اما مهم هستند.

 

لوکسترین هتل های 5ستاره:

هتل های با کیفیت 5ستاره تنها در چند شهر پر رفت و آمد ایران  هستند. تور استانبول تهران اگر با هتل 5ستاره باشد علاوه بر خدمات و امکانات فراوان که در هتل های 5ستاره ارائه می شود. دیگر دغدغه  رعایت نکات بهداشتی و خورد و خوراک را ندارید. تنها دغدغه شما در اقامت در این هتل ها فقط اتمام اقامتتان است.