imgDefault
تور مشهد به قشم

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور مشهد به قشم

 

تجربه یک سفر خوب با تورجین:
تجربه ثابت کرده است که کار را باید به کاردان سپرد. این ضرب المثل را بارها و بارها شنیده اید. مرجع کامل تمامی تورها از مبدا مشهد به مقصد قشم به طور اختصاصی در اختیار گروه تورجین است. مشهدی ها عزیز و زوار گرمایی امام هشتم (ع) ما شما رو تا انتخاب تور مشهد به قشم مورد پسندتان همراهی میکنیم. با ما همراه باشید تا این رسالت تا پایان این سفر به بهترین نحوه ممکن برایتان انجام شود. فقط کافی است 5 دقیقه از وقتتان را باهم بگذرانیم.


خودت بهترین تور مشهد به قشم رو انتخاب کن:
شما چه ساکن مشهد یا از زوار امام هشتم باشید. چنانچه  قصد سفر به قشم را دارید گزینه های زیادی برای انتخاب هست. بسته به شرایط تان و بودجه مورد نظر تان برای سفر به قشم میتوانید تصمیم را گرفت. تور قشم از مشهد هوایی، تور مشهد قشم با قطار و تور مشهد به قشم با اتوبوس تنها وسایل مطمئن و استاندارد هستند که تور های قشم از مشهد بر روی آنها برگزار می شود.


چرا برای سفر به قشم از مبدا مشهد تور را انتخاب کنیم؟
تور بهترین انتخاب است. شما دیگر نیاز نیست کم وکیف سفر به قشم را بررسی کنید. مسائلی مانند محل اقامت در قشم، وسیله سفر، خورد و خوراک و بازدید از اماکن دیدنی قشم، تمام اینها بر عهده تور است. در سفر با تور شما فقط قبل از سفر کافی است نسبت به شرایطان تور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب و رزرو تورتان شما فقط کافیست برای سفر آماده شوید. لازم نیست نگرانی بابت مسائل و چالش های سفر به قشم داشته  باشید.


با هواپیما راحت سفر کنید:
سفر هوایی این روزها جزو پر طرفدارترین هاست. تور مشهد به مقصد قشم هوایی علاوه بر کاهش زمان سفر و صرفه جویی در زمان خستگی سفر هم ندارد. برای سفر به قشم به صورت هوایی از مشهد شما باید به تنها فرودگاه مشهد یعنی فرودگاه هاشمی نژاد بروید. برای آشنایی بیشتر با فرودگاه هاشمی نژاد در ادامه با ما باشید.


فرودگاه بین الملی هاشمی نژاد :
مشهد جزو پر رفت و آمدترین شهر های ایران، از لحاظ پرواز است و از این بابت در رتبه دوم کشور قرار دارد. 
لازم به ذکر است که دسترسی به فرودگاه از طریق مترو هم فراهم شده است و خط 1 مترو این امر را  برای مسافران تسهیل می کند.همچنین خط 77 اتوبوس رانی و تاکسی های شهری خدمات لازم را در اختیار مسافران قرار می دهند.


آدرس فرودگاه : 
بلواری فرودگاه– فرودگاه هاشمی نژاد مشهد 
شماره های ضروری فرودگاه :
تلفن تماس فرودگاه :05133400001
تلفن تماس اطلاعات پروازفرودگاه مشهد :05133400020
تلفن گویای اطلاعات پرواز: 199


آیا ساعت پرواز تور مشهد به قشم با هواپیما مهم است؟
دانستن این نکته فقط میتواند، در تعیین ساعت رسیدنتان به قشم مهم باشد. همانطور که میدانید بیشتر هتل های قشم اتاق هایشان را در ساعت 12 تحویل میگیرند و به مسافران جدید در ساعت 14 تحویل می دهند. دانستن این نکته تنها این سیگنال را دارد که بهترین ساعت برای تور قشم از مشهد با هواپیما بین ساعت 10 تا 11 است. حال ساعت پرواز تور مشهد قشم با هواپیما دیر تر و بعد از ساعت 14 باشد شما آن روز را در واقع از دست می دهید.


ساعت پرواز در قیمت تور مشهد به قشم تاثیر گذار هست یا خیر؟
شاید این نکته کوچک را هیچگاه دقت نکرده باشید. شما فرض کنید قیمت تور قشم از مشهد هوایی برای 4 روز اقامت در یکی از هتل های خوب قشم یک مقداری مثلا  x تومان است. شما وقتی مبلغ قیمت تور مشهد قشم هوایی را پرداخت می کنید توقع آن را دارید که دقیقا 4 روز و 3شب را در آن هتل قشم سپری کنید. زمانی که شما ساعت 5 عصر برسید به هتلتان و اتاقتان را تحویل بگیرید روز را از دست داده اید. یعنی در واقع در بهترین حالت تور مسافرتی مشهد به مقصد قشم شما دیگر 4روز نیست و 1 روزش را از دست می دهد. این یعنی شما قیمت 4روز را پرداخت می کنید و 3روز اقامت دارید.


بلیط هواپیمای مشهد به مقصد قشم به چه صورتی ارائه می شود؟
دو نوع پرواز قشم سیستمی و قشم چارتری را برای تور قشم با هواپیما از مشهد باید در نظر گرفت.

 

پرواز سیستمی چیست؟

شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها) بنا به امکانات خود در مسیر پروازی مختلف در طول هفته وماه پروازهای با قیمت مشخص برقرار میکنند. به این پرواز های به اصطلاح پرواز سیستمی گفته می شود.


پرواز سیستمی قشم از مبدا مشهد چه شرایطی دارد؟
مهمترین نکته در پرواز سیستمی مشهد به مقصد قشم در این است که شما می توانید از هفته های قبل با همان قیمت تصویبی اقدام به رزرو بلیط هواپیمایی قشم کنید. نکته مهم  این داستان اینجاست که ممکن است تاریخ پرواز شما تغییر کند. همین امکان خوب پرواز سیستمی قشم از مبدا مشهد می باشد که شما به راحتی می توانید زمان آن را تغییر دهید. این امکان در سیستم چارتری وجود ندارد.
نکته دوم شرایط سنی در پرواز قشم به صورت سیستمی می باشد. بهای بلیط هواپیمایی قشم برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان متفاوت است.

 

پرواز چارتری چیست؟

لغت چارتر در معنای واقعی دربست کرایه کردن است. پرواز چارتری قشم را  شاید بسیار شنیده باشید. وقتی تمامی یا قسمتی از صندلی های پرواز مشهد به مقصد قشم در اختیار چارتر کننده باشد. تور هوایی مشهد به قشم چارتر نامیده می شود.


پرواز چارتری قشم تغییر قیمت دارد یا نه؟
قیمت پرواز چارتری قشم از مبدا مشهد در زمان های پیک سفر با تور قشم با قیمت تور قشم به صورت سیستمی تفاوت چندانی ندارد. در عوض بلیط چارتر قشم در زمان های کم سفر سال بسیار ارزان می شود. شما می توانید در این ایام تور ارزان قشم از مشهد چارتر را به راحتی رزرو کنید. در این  ایام  شما بسیار جمله تور لحظه آخری قشم از مشهد را خواهید شنید.

 

لحظه آخری قشم ارزان:

تور لحظه آخری قشم به نوعی پرواز چارتر گفته می شود که تا آخرین لحظات فروش نرفته است. چارتر کننده بخاطر جلوگیری از ضرر بیشتر اقدام به ارائه تور لحظه آخری مشهد به قشم می کند. قیمت تور هوایی مشهد قشم لحظه آخر گاها تا 50 درصد هم کاهشی می شود.


قیمت تور مشهد به مقصد قشم هوایی:
میتوان گفت در نهایت قیمت تور قشم از مشهد رابطه مستقیم با زمان دارد. اگر شما مجبور هستید در زمان و فصل مشخصی به سفر قشم بروید، تور مسافرتی مشهد قشم انتخاب منطقی تری است. اما اگر پا بند زمان نیستید تور آف خورده قشم یا تور لحظه آخری مشهد قشم چارتر میتواند یک تور ارزان قشم و به صرفه باشد.

 

انتخاب تور زمینی قشم:

تور زمینی قشم میتواند شامل تمامی سفر های زمینی قشم باشد. این تقسیم بندی شامل تور قشم با قطار، تور قشم با اتوبوس و تور قشم با خودروی شخصی می باشد. هر کدام از این تورهای زمینی قشم میتوانند نسبت به شرایط بسیار خوب و جذاب باشند.


تور زمینی مشهد با قطار به قشم:
اگر شما زمان کافی برای سفر به قشم را دارید و ایمنی سفر هم برایتان مهم است. تور مشهد به قشم با قطار بهترین گزینه میتواند باشد. شاید این حرف را با دلیل بگویم بهتر پذیرفته شود. قیمت تور قشم از مشهد با قطار نسبت به قیمت تور قشم از مبدا مشهد هوایی ارزانتر است. پس میتوان گفت تور قشم با قطار از مشهد اقتصادی تر برای یک تور قشم خانوادگی است. سفر زمینی کسل کننده میشود گاها برای بچه ها، تور مشهد قشم با قطار بخاطر فضایی بیشتر میتواند بسار مناسب برای کودکان باشد. مهمتر از قیمت تور قشم با قطار میتواند ایمنی سفر با قطار باشد. پدر خانواده هم در کنار دیگر اعضا میتواند از تور قشم زمینی خود لذت ببرد.


تور زمینی مشهد با اتوبوس به قشم:
تور ارزان قشم از مشهد با اتوبوس را یک سفر گروهی اقتصادی و شاد می توان در نظر گرفت. تور مشهد قشم با اتوبوس یک سفر خاطره انگیز بخاطر هم دلی خاص سفر های گروهی می باشد.


تور زمینی قشم هتل ارزان و با کیفیت:
هتل ارزان را در ایام خلوت سفر به قشم جویا شوید و کیفیت را در پیک سفر به قشم خواستار باشید.

 

هتل های قشم:

اقامت در هتل های قشم مهمترین بخش سفر با تور قشم میباشد. قیمت تور مشهد قشم هتل 4 ستاره با قیمت تور ارزان قشم از مبدا مشهد هتل آپارتمان یا سوییت متفاوت است. تفاوت آن هم  در کیفیت خدمات هتل های چند ستاره قشم است. قیمت تور قشم رابطه مستقیم در مدت اقامت شما در قشم دارد. تور قشم هوایی از مشهد 3 روزه در ایام شلوغ سفر به قشم بخاطر افزایش قیمت هتل های قشم  پرتقاضا می شود. اما در روزهای خلوت مدت اقامت هم بیشتر می شود. چون صرفه به اقامت بیشتر در هتل های قشم می باشد. 

 

تور نورزی قشم:

تور مشهد به قشم نوروزی را میتوان مهمترین و شلوغ ترین تور قشم دانست. مشهدی ها سفر نوروزی را بسیار دوست دارند. البته این خصلت در تمام مردم ایران است که با آغاز سال نو به سفر می روند. اما بخاطر همین تقاضای بالا سفر در سال نو برای تور نوروزی قشم، قیمت تور قشم از مشهد نوروزی هم با افزایش رو به رو می شود. بهترین پیشنهاد در این ایام این است که دنبال تور ارزان مشهد قشم نباشید. بهتر است در ایام نوروز فقط کیفیت تور قشم برایتان مهم باشد.

 

تور اقساطی قشم:

اینکه تور اقساطی مشهد به مقصد قشم خوب است یا نه، را در وقت و زمان دیگری صحبت می کنیم. اما خوشبختانه تور قشم اقساطی از مشهد برای آن دسته از مشهدی های که دوست دارند به قشم سفر کنند اما شرایط مالی مناسبی در آن زمان ندارند فراهم شده است.مطمئنا هرچیزی خوبی و بدی های دارد. همین نکته که هرکسی با هر شرایطی از سفر جا نماند بهترین نکته مهم تورهای اقساطی می باشد.