imgDefault
تور مشهد به قم

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور مشهد به قم

 

تجربه یک سفر خوب با تورجین:
تجربه ثابت کرده است که کار را باید به کاردان سپرد. این ضرب المثل را بارها و بارها شنیده اید. مرجع کامل تمامی تورها از مبدا مشهد به مقصد قم به طور اختصاصی در اختیار گروه تورجین است. مشهدی ها عزیز و زوار گرمایی امام هشتم (ع) ما شما رو تا انتخاب تور مشهد به قم مورد پسندتان همراهی میکنیم. با ما همراه باشید تا این رسالت تا پایان این سفر به بهترین نحوه ممکن برایتان انجام شود. فقط کافی است 5 دقیقه از وقتتان را باهم بگذرانیم.


خودت بهترین تور مشهد به قم رو انتخاب کن:
شما چه ساکن مشهد یا از زوار امام هشتم باشید. چنانچه  قصد سفر به قم را دارید گزینه های زیادی برای انتخاب هست. بسته به شرایط تان و بودجه مورد نظر تان برای سفر به قم میتوانید تصمیم را گرفت. تور قم از مشهد هوایی، تور مشهد قم با قطار و تور مشهد به قم با اتوبوس تنها وسایل مطمئن و استاندارد هستند که تور های قم از مشهد بر روی آنها برگزار می شود.


چرا برای سفر به قم از مبدا مشهد تور را انتخاب کنیم؟
تور بهترین انتخاب است. شما دیگر نیاز نیست کم وکیف سفر به قم را بررسی کنید. مسائلی مانند محل اقامت در قم، وسیله سفر، خورد و خوراک و بازدید از اماکن دیدنی قم، تمام اینها بر عهده تور است. در سفر با تور شما فقط قبل از سفر کافی است نسبت به شرایطان تور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب و رزرو تورتان شما فقط کافیست برای سفر آماده شوید. لازم نیست نگرانی بابت مسائل و چالش های سفر به قم داشته  باشید.


با هواپیما راحت سفر کنید:
سفر هوایی این روزها جزو پر طرفدارترین هاست. تور مشهد به مقصد قم هوایی علاوه بر کاهش زمان سفر و صرفه جویی در زمان خستگی سفر هم ندارد. برای سفر به قم به صورت هوایی از مشهد شما باید به تنها فرودگاه مشهد یعنی فرودگاه هاشمی نژاد بروید. برای آشنایی بیشتر با فرودگاه هاشمی نژاد در ادامه با ما باشید.


فرودگاه بین الملی هاشمی نژاد :
مشهد جزو پر رفت و آمدترین شهر های ایران، از لحاظ پرواز است و از این بابت در رتبه دوم کشور قرار دارد. 
لازم به ذکر است که دسترسی به فرودگاه از طریق مترو هم فراهم شده است و خط 1 مترو این امر را  برای مسافران تسهیل می کند.همچنین خط 77 اتوبوس رانی و تاکسی های شهری خدمات لازم را در اختیار مسافران قرار می دهند.


آدرس فرودگاه : 
بلواری فرودگاه– فرودگاه هاشمی نژاد مشهد 
شماره های ضروری فرودگاه :
تلفن تماس فرودگاه :05133400001
تلفن تماس اطلاعات پروازفرودگاه مشهد :05133400020
تلفن گویای اطلاعات پرواز: 199


آیا ساعت پرواز تور مشهد به قم با هواپیما مهم است؟
دانستن این نکته فقط میتواند، در تعیین ساعت رسیدنتان به قم مهم باشد. همانطور که میدانید بیشتر هتل های قم اتاق هایشان را در ساعت 12 تحویل میگیرند و به مسافران جدید در ساعت 14 تحویل می دهند. دانستن این نکته تنها این سیگنال را دارد که بهترین ساعت برای تور قم از مشهد با هواپیما بین ساعت 10 تا 11 است. حال ساعت پرواز تور مشهد قم با هواپیما دیر تر و بعد از ساعت 14 باشد شما آن روز را در واقع از دست می دهید.


ساعت پرواز در قیمت تور مشهد به قم تاثیر گذار هست یا خیر؟
شاید این نکته کوچک را هیچگاه دقت نکرده باشید. شما فرض کنید قیمت تور قم از مشهد هوایی برای 4 روز اقامت در یکی از هتل های خوب قم یک مقداری مثلا  x تومان است. شما وقتی مبلغ قیمت تور مشهد قم هوایی را پرداخت می کنید توقع آن را دارید که دقیقا 4 روز و 3شب را در آن هتل قم سپری کنید. زمانی که شما ساعت 5 عصر برسید به هتلتان و اتاقتان را تحویل بگیرید روز را از دست داده اید. یعنی در واقع در بهترین حالت تور مسافرتی مشهد به مقصد قم شما دیگر 4روز نیست و 1 روزش را از دست می دهد. این یعنی شما قیمت 4روز را پرداخت می کنید و 3روز اقامت دارید.


بلیط هواپیمای مشهد به مقصد قم به چه صورتی ارائه می شود؟
دو نوع پرواز قم سیستمی و قم چارتری را برای تور قم با هواپیما از مشهد باید در نظر گرفت.

 

پرواز سیستمی چیست؟

شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها) بنا به امکانات خود در مسیر پروازی مختلف در طول هفته وماه پروازهای با قیمت مشخص برقرار میکنند. به این پرواز های به اصطلاح پرواز سیستمی گفته می شود.


پرواز سیستمی قم از مبدا مشهد چه شرایطی دارد؟
مهمترین نکته در پرواز سیستمی مشهد به مقصد قم در این است که شما می توانید از هفته های قبل با همان قیمت تصویبی اقدام به رزرو بلیط هواپیمایی قم کنید. نکته مهم  این داستان اینجاست که ممکن است تاریخ پرواز شما تغییر کند. همین امکان خوب پرواز سیستمی قم از مبدا مشهد می باشد که شما به راحتی می توانید زمان آن را تغییر دهید. این امکان در سیستم چارتری وجود ندارد.
نکته دوم شرایط سنی در پرواز قم به صورت سیستمی می باشد. بهای بلیط هواپیمایی قم برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان متفاوت است.

 

پرواز چارتری چیست؟

لغت چارتر در معنای واقعی دربست کرایه کردن است. پرواز چارتری قم را  شاید بسیار شنیده باشید. وقتی تمامی یا قسمتی از صندلی های پرواز مشهد به مقصد قم در اختیار چارتر کننده باشد. تور هوایی مشهد به قم چارتر نامیده می شود.


پرواز چارتری قم تغییر قیمت دارد یا نه؟
قیمت پرواز چارتری قم از مبدا مشهد در زمان های پیک سفر با تور قم با قیمت تور قم به صورت سیستمی تفاوت چندانی ندارد. در عوض بلیط چارتر قم در زمان های کم سفر سال بسیار ارزان می شود. شما می توانید در این ایام تور ارزان قم از مشهد چارتر را به راحتی رزرو کنید. در این  ایام  شما بسیار جمله تور لحظه آخری قم از مشهد را خواهید شنید.

 

لحظه آخری قم ارزان:

تور لحظه آخری قم به نوعی پرواز چارتر گفته می شود که تا آخرین لحظات فروش نرفته است. چارتر کننده بخاطر جلوگیری از ضرر بیشتر اقدام به ارائه تور لحظه آخری مشهد به قم می کند. قیمت تور هوایی مشهد قم لحظه آخر گاها تا 50 درصد هم کاهشی می شود.


قیمت تور مشهد به مقصد قم هوایی:
میتوان گفت در نهایت قیمت تور قم از مشهد رابطه مستقیم با زمان دارد. اگر شما مجبور هستید در زمان و فصل مشخصی به سفر قم بروید، تور مسافرتی مشهد قم انتخاب منطقی تری است. اما اگر پا بند زمان نیستید تور آف خورده قم یا تور لحظه آخری مشهد قم چارتر میتواند یک تور ارزان قم و به صرفه باشد.

 

انتخاب تور زمینی قم:

تور زمینی قم میتواند شامل تمامی سفر های زمینی قم باشد. این تقسیم بندی شامل تور قم با قطار، تور قم با اتوبوس و تور قم با خودروی شخصی می باشد. هر کدام از این تورهای زمینی قم میتوانند نسبت به شرایط بسیار خوب و جذاب باشند.


تور زمینی مشهد با قطار به قم:
اگر شما زمان کافی برای سفر به قم را دارید و ایمنی سفر هم برایتان مهم است. تور مشهد به قم با قطار بهترین گزینه میتواند باشد. شاید این حرف را با دلیل بگویم بهتر پذیرفته شود. قیمت تور قم از مشهد با قطار نسبت به قیمت تور قم از مبدا مشهد هوایی ارزانتر است. پس میتوان گفت تور قم با قطار از مشهد اقتصادی تر برای یک تور قم خانوادگی است. سفر زمینی کسل کننده میشود گاها برای بچه ها، تور مشهد قم با قطار بخاطر فضایی بیشتر میتواند بسار مناسب برای کودکان باشد. مهمتر از قیمت تور قم با قطار میتواند ایمنی سفر با قطار باشد. پدر خانواده هم در کنار دیگر اعضا میتواند از تور قم زمینی خود لذت ببرد.


تور زمینی مشهد با اتوبوس به قم:
تور ارزان قم از مشهد با اتوبوس را یک سفر گروهی اقتصادی و شاد می توان در نظر گرفت. تور مشهد قم با اتوبوس یک سفر خاطره انگیز بخاطر هم دلی خاص سفر های گروهی می باشد.


تور زمینی قم هتل ارزان و با کیفیت:
هتل ارزان را در ایام خلوت سفر به قم جویا شوید و کیفیت را در پیک سفر به قم خواستار باشید.

 

هتل های قم:

اقامت در هتل های قم مهمترین بخش سفر با تور قم میباشد. قیمت تور مشهد قم هتل 4 ستاره با قیمت تور ارزان قم از مبدا مشهد هتل آپارتمان یا سوییت متفاوت است. تفاوت آن هم  در کیفیت خدمات هتل های چند ستاره قم است. قیمت تور قم رابطه مستقیم در مدت اقامت شما در قم دارد. تور قم هوایی از مشهد 3 روزه در ایام شلوغ سفر به قم بخاطر افزایش قیمت هتل های قم  پرتقاضا می شود. اما در روزهای خلوت مدت اقامت هم بیشتر می شود. چون صرفه به اقامت بیشتر در هتل های قم می باشد. 

 

تور نورزی قم:

تور مشهد به قم نوروزی را میتوان مهمترین و شلوغ ترین تور قم دانست. مشهدی ها سفر نوروزی را بسیار دوست دارند. البته این خصلت در تمام مردم ایران است که با آغاز سال نو به سفر می روند. اما بخاطر همین تقاضای بالا سفر در سال نو برای تور نوروزی قم، قیمت تور قم از مشهد نوروزی هم با افزایش رو به رو می شود. بهترین پیشنهاد در این ایام این است که دنبال تور ارزان مشهد قم نباشید. بهتر است در ایام نوروز فقط کیفیت تور قم برایتان مهم باشد.

 

تور اقساطی قم:

اینکه تور اقساطی مشهد به مقصد قم خوب است یا نه، را در وقت و زمان دیگری صحبت می کنیم. اما خوشبختانه تور قم اقساطی از مشهد برای آن دسته از مشهدی های که دوست دارند به قم سفر کنند اما شرایط مالی مناسبی در آن زمان ندارند فراهم شده است.مطمئنا هرچیزی خوبی و بدی های دارد. همین نکته که هرکسی با هر شرایطی از سفر جا نماند بهترین نکته مهم تورهای اقساطی می باشد.