imgDefault
تور مشهد به تهران

مطابق فیلتر های شما نتیجه ای یافت نشد

تور مشهد به تهران

 

تجربه یک سفر خوب با تورجین:
تجربه ثابت کرده است که کار را باید به کاردان سپرد. این ضرب المثل را بارها و بارها شنیده اید. مرجع کامل تمامی تورها از مبدا مشهد به مقصد تهران به طور اختصاصی در اختیار گروه تورجین است. مشهدی ها عزیز و زوار گرمایی امام هشتم (ع) ما شما رو تا انتخاب تور مشهد به تهران مورد پسندتان همراهی میکنیم. با ما همراه باشید تا این رسالت تا پایان این سفر به بهترین نحوه ممکن برایتان انجام شود. فقط کافی است 5 دقیقه از وقتتان را باهم بگذرانیم.


خودت بهترین تور مشهد به تهران رو انتخاب کن:
شما چه ساکن مشهد یا از زوار امام هشتم باشید. چنانچه  قصد سفر به تهران را دارید گزینه های زیادی برای انتخاب هست. بسته به شرایط تان و بودجه مورد نظر تان برای سفر به تهران میتوانید تصمیم را گرفت. تور تهران از مشهد هوایی، تور مشهد تهران با قطار و تور مشهد به تهران با اتوبوس تنها وسایل مطمئن و استاندارد هستند که تور های تهران از مشهد بر روی آنها برگزار می شود.


چرا برای سفر به تهران از مبدا مشهد تور را انتخاب کنیم؟
تور بهترین انتخاب است. شما دیگر نیاز نیست کم وکیف سفر به تهران را بررسی کنید. مسائلی مانند محل اقامت در تهران، وسیله سفر، خورد و خوراک و بازدید از اماکن دیدنی تهران، تمام اینها بر عهده تور است. در سفر با تور شما فقط قبل از سفر کافی است نسبت به شرایطان تور مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب و رزرو تورتان شما فقط کافیست برای سفر آماده شوید. لازم نیست نگرانی بابت مسائل و چالش های سفر به تهران داشته  باشید.


با هواپیما راحت سفر کنید:
سفر هوایی این روزها جزو پر طرفدارترین هاست. تور مشهد به مقصد تهران هوایی علاوه بر کاهش زمان سفر و صرفه جویی در زمان خستگی سفر هم ندارد. برای سفر به تهران به صورت هوایی از مشهد شما باید به تنها فرودگاه مشهد یعنی فرودگاه هاشمی نژاد بروید. برای آشنایی بیشتر با فرودگاه هاشمی نژاد در ادامه با ما باشید.


فرودگاه بین الملی هاشمی نژاد :
مشهد جزو پر رفت و آمدترین شهر های ایران، از لحاظ پرواز است و از این بابت در رتبه دوم کشور قرار دارد. 
لازم به ذکر است که دسترسی به فرودگاه از طریق مترو هم فراهم شده است و خط 1 مترو این امر را  برای مسافران تسهیل می کند.همچنین خط 77 اتوبوس رانی و تاکسی های شهری خدمات لازم را در اختیار مسافران قرار می دهند.


آدرس فرودگاه : 
بلواری فرودگاه– فرودگاه هاشمی نژاد مشهد 
شماره های ضروری فرودگاه :
تلفن تماس فرودگاه :05133400001
تلفن تماس اطلاعات پروازفرودگاه مشهد :05133400020
تلفن گویای اطلاعات پرواز: 199


آیا ساعت پرواز تور مشهد به تهران با هواپیما مهم است؟
دانستن این نکته فقط میتواند، در تعیین ساعت رسیدنتان به تهران مهم باشد. همانطور که میدانید بیشتر هتل های تهران اتاق هایشان را در ساعت 12 تحویل میگیرند و به مسافران جدید در ساعت 14 تحویل می دهند. دانستن این نکته تنها این سیگنال را دارد که بهترین ساعت برای تور تهران از مشهد با هواپیما بین ساعت 10 تا 11 است. حال ساعت پرواز تور مشهد تهران با هواپیما دیر تر و بعد از ساعت 14 باشد شما آن روز را در واقع از دست می دهید.


ساعت پرواز در قیمت تور مشهد به تهران تاثیر گذار هست یا خیر؟
شاید این نکته کوچک را هیچگاه دقت نکرده باشید. شما فرض کنید قیمت تور تهران از مشهد هوایی برای 4 روز اقامت در یکی از هتل های خوب تهران یک مقداری مثلا  x تومان است. شما وقتی مبلغ قیمت تور مشهد تهران هوایی را پرداخت می کنید توقع آن را دارید که دقیقا 4 روز و 3شب را در آن هتل تهران سپری کنید. زمانی که شما ساعت 5 عصر برسید به هتلتان و اتاقتان را تحویل بگیرید روز را از دست داده اید. یعنی در واقع در بهترین حالت تور مسافرتی مشهد به مقصد تهران شما دیگر 4روز نیست و 1 روزش را از دست می دهد. این یعنی شما قیمت 4روز را پرداخت می کنید و 3روز اقامت دارید.


بلیط هواپیمای مشهد به مقصد تهران به چه صورتی ارائه می شود؟
دو نوع پرواز تهران سیستمی و تهران چارتری را برای تور تهران با هواپیما از مشهد باید در نظر گرفت.

 

پرواز سیستمی چیست؟

شرکت های هواپیمایی (ایرلاین ها) بنا به امکانات خود در مسیر پروازی مختلف در طول هفته وماه پروازهای با قیمت مشخص برقرار میکنند. به این پرواز های به اصطلاح پرواز سیستمی گفته می شود.


پرواز سیستمی تهران از مبدا مشهد چه شرایطی دارد؟
مهمترین نکته در پرواز سیستمی مشهد به مقصد تهران در این است که شما می توانید از هفته های قبل با همان قیمت تصویبی اقدام به رزرو بلیط هواپیمایی تهران کنید. نکته مهم  این داستان اینجاست که ممکن است تاریخ پرواز شما تغییر کند. همین امکان خوب پرواز سیستمی تهران از مبدا مشهد می باشد که شما به راحتی می توانید زمان آن را تغییر دهید. این امکان در سیستم چارتری وجود ندارد.
نکته دوم شرایط سنی در پرواز تهران به صورت سیستمی می باشد. بهای بلیط هواپیمایی تهران برای بزرگسالان، کودکان و نوزادان متفاوت است.

 

پرواز چارتری چیست؟

لغت چارتر در معنای واقعی دربست کرایه کردن است. پرواز چارتری تهران را  شاید بسیار شنیده باشید. وقتی تمامی یا قسمتی از صندلی های پرواز مشهد به مقصد تهران در اختیار چارتر کننده باشد. تور هوایی مشهد به تهران چارتر نامیده می شود.


پرواز چارتری تهران تغییر قیمت دارد یا نه؟
قیمت پرواز چارتری تهران از مبدا مشهد در زمان های پیک سفر با تور تهران با قیمت تور تهران به صورت سیستمی تفاوت چندانی ندارد. در عوض بلیط چارتر تهران در زمان های کم سفر سال بسیار ارزان می شود. شما می توانید در این ایام تور ارزان تهران از مشهد چارتر را به راحتی رزرو کنید. در این  ایام  شما بسیار جمله تور لحظه آخری تهران از مشهد را خواهید شنید.

 

لحظه آخری تهران ارزان:

تور لحظه آخری تهران به نوعی پرواز چارتر گفته می شود که تا آخرین لحظات فروش نرفته است. چارتر کننده بخاطر جلوگیری از ضرر بیشتر اقدام به ارائه تور لحظه آخری مشهد به تهران می کند. قیمت تور هوایی مشهد تهران لحظه آخر گاها تا 50 درصد هم کاهشی می شود.


قیمت تور مشهد به مقصد تهران هوایی:
میتوان گفت در نهایت قیمت تور تهران از مشهد رابطه مستقیم با زمان دارد. اگر شما مجبور هستید در زمان و فصل مشخصی به سفر تهران بروید، تور مسافرتی مشهد تهران انتخاب منطقی تری است. اما اگر پا بند زمان نیستید تور آف خورده تهران یا تور لحظه آخری مشهد تهران چارتر میتواند یک تور ارزان تهران و به صرفه باشد.

 

انتخاب تور زمینی تهران:

تور زمینی تهران میتواند شامل تمامی سفر های زمینی تهران باشد. این تقسیم بندی شامل تور تهران با قطار، تور تهران با اتوبوس و تور تهران با خودروی شخصی می باشد. هر کدام از این تورهای زمینی تهران میتوانند نسبت به شرایط بسیار خوب و جذاب باشند.


تور زمینی مشهد با قطار به تهران:
اگر شما زمان کافی برای سفر به تهران را دارید و ایمنی سفر هم برایتان مهم است. تور مشهد به تهران با قطار بهترین گزینه میتواند باشد. شاید این حرف را با دلیل بگویم بهتر پذیرفته شود. قیمت تور تهران از مشهد با قطار نسبت به قیمت تور تهران از مبدا مشهد هوایی ارزانتر است. پس میتوان گفت تور تهران با قطار از مشهد اقتصادی تر برای یک تور تهران خانوادگی است. سفر زمینی کسل کننده میشود گاها برای بچه ها، تور مشهد تهران با قطار بخاطر فضایی بیشتر میتواند بسار مناسب برای کودکان باشد. مهمتر از قیمت تور تهران با قطار میتواند ایمنی سفر با قطار باشد. پدر خانواده هم در کنار دیگر اعضا میتواند از تور تهران زمینی خود لذت ببرد.


تور زمینی مشهد با اتوبوس به تهران:
تور ارزان تهران از مشهد با اتوبوس را یک سفر گروهی اقتصادی و شاد می توان در نظر گرفت. تور مشهد تهران با اتوبوس یک سفر خاطره انگیز بخاطر هم دلی خاص سفر های گروهی می باشد.


تور زمینی تهران هتل ارزان و با کیفیت:
هتل ارزان را در ایام خلوت سفر به تهران جویا شوید و کیفیت را در پیک سفر به تهران خواستار باشید.

 

هتل های تهران:

اقامت در هتل های تهران مهمترین بخش سفر با تور تهران میباشد. قیمت تور مشهد تهران هتل 4 ستاره با قیمت تور ارزان تهران از مبدا مشهد هتل آپارتمان یا سوییت متفاوت است. تفاوت آن هم  در کیفیت خدمات هتل های چند ستاره تهران است. قیمت تور تهران رابطه مستقیم در مدت اقامت شما در تهران دارد. تور تهران هوایی از مشهد 3 روزه در ایام شلوغ سفر به تهران بخاطر افزایش قیمت هتل های تهران  پرتقاضا می شود. اما در روزهای خلوت مدت اقامت هم بیشتر می شود. چون صرفه به اقامت بیشتر در هتل های تهران می باشد. 

 

تور نورزی تهران:

تور مشهد به تهران نوروزی را میتوان مهمترین و شلوغ ترین تور تهران دانست. مشهدی ها سفر نوروزی را بسیار دوست دارند. البته این خصلت در تمام مردم ایران است که با آغاز سال نو به سفر می روند. اما بخاطر همین تقاضای بالا سفر در سال نو برای تور نوروزی تهران، قیمت تور تهران از مشهد نوروزی هم با افزایش رو به رو می شود. بهترین پیشنهاد در این ایام این است که دنبال تور ارزان مشهد تهران نباشید. بهتر است در ایام نوروز فقط کیفیت تور تهران برایتان مهم باشد.

 

تور اقساطی تهران:

اینکه تور اقساطی مشهد به مقصد تهران خوب است یا نه، را در وقت و زمان دیگری صحبت می کنیم. اما خوشبختانه تور تهران اقساطی از مشهد برای آن دسته از مشهدی های که دوست دارند به تهران سفر کنند اما شرایط مالی مناسبی در آن زمان ندارند فراهم شده است.مطمئنا هرچیزی خوبی و بدی های دارد. همین نکته که هرکسی با هر شرایطی از سفر جا نماند بهترین نکته مهم تورهای اقساطی می باشد.